Güncel Hidrolik ve Otomasyon
Çözümleri

BTC Otomasyon ve Hidrolik Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

hakkimizda-solFirmamız ayrıca Endüstriyel ve Mobil makinalar için;


müşterilerine, mühendislik hizmetiyle beraber komponent, döner tabla ve çember dişli uygulamaları sunabilmektedir.
Şirketimiz sektörde söz sahibi konuma gelmiş nitelikli ve tecrübeli kadrosuyla Hidrolik ve Otomasyon Sektöründe uzun yıllardır hizmet vermektedir. 2008 yılı sonunda faaliyete geçirdiği fabrikası, birçoğu Almanya menşei olmak üzere distribütörlüğünü yaptığı ürünler ve uzman kadrosu ile proje, tasarım, imalat, montaj, servis ve eğitim konularında özel çözümler sunmaktadır.

Fabrikamızda 1-5000 lt arası standart ya da projeye özel hidrolik güç üniteleri, 1-900 kg arası tek parça hidrolik kontrol blokları, Ø20 - Ø900 mm çap ile 0,1 - 9 mt/strok hidrolik silindirler, endüstriyel ve mobil uygulamalar için AC ya da DC motorlu mini powerpack’ler, 5µ hassasiyetli hidrolik sistemler (CNC ve feedback kontrollü) üretilmektedir.

100%

Müşteri Memnuniyeti

Hizmet Verdiğimiz Bazı Sektörler

Sac İşleme Tezgahları; Alüminyum, Pirinç ve Bakır Ekstrüzyon Presi Uygulamaları; Metal Enjeksiyon Sistemleri için Uygulamalar, Savunma Sanayi; Otomotiv Sanayi; Baraj Sistemleri için Hidrolik Silindir ve Güç Üniteleri; Tarım Makinaları, İş Makinaları ve Mobil Makinalar için Sistem ve Malzeme Çözümleri


Misyonumuz & Vizyonumuz

En büyük hedefimiz alanımızda dünyadaki diğer ülkelerde de aynı Vizyon&Misyonla faaliyet göstermektir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendini geliştirmek, son yıllarda Hidrolik & Elektronik birleşiminden oluşan Hybrid sistemlere ağırlık vererek hem müşterilerinin dünyadaki satış ve rekabet şansını artırmak, hem de bu tip sistemlerin enerji tasarrufu ve yüksek verimi sayesinde ülkemizin enerji kaynaklarını korumayı hedeflemek, müşteri taleplerini ve çıkarlarını ön plana alarak kaliteden ödün vermeden, daima güvenilir ve en iyi olmaya çalışmak, en önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunun bilincinde olarak uzun yıllardır birlikte çalıştığımız profesyonel ve uzman mühendis kadromuzla müşterilerimize çözüm ortağı olmak ve hidrolik otomasyon konusunda ilerleyerek ülkemizin bu konudaki en gelişmiş ve en teknolojik firması haline gelmektir.

Cem KAPSAL

Kurucumuz Sn. Cem KAPSAL İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden 1986 yılında mezun olduktan sonra, Hidrolik meslek hayatına 1989 yılında Rexroth Hidropar firmasında başlamış olup 1993 yılından itibaren kendi kurucu ortağıda olduğu firmalarda hidrolik konusunda faaliyet göstermiştir. 1998 Yılında Hoerbiger ile distribütörlük anlaşması yapmış sonrasında ise 2000 Yılında Eckerle ve 2004 Yılında 7Ocean ile anlaşarak distribütörlük ağını genişletmiştir.

2008 yılında mevcut distribütörlükleri ile BTC Otomasyon Hidrolik Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şirketini kurmuş ve 2010 yılında Winner Hydraulics Distribütörlüğü, 2019 Yılında ise IMO Distribütörlüğünü de şirket bünyesine katarak büyümesine devam etmiştir. Daima doğru ve güvenilir hizmeti ilke edinerek güçlü distribütörlükleriyle proje ve üretimlerine devam etmektedir.